Biliyorum Salifert firmasını çok daha önceden temsil edenlerden olmalıydım. Ancak gelin görün ki uzun zamandır arkadaş olmamıza karşılık –sanıyorum benim ısrarlarım sonucu- bir çalışma ortamı yaratamadık.. Bir türlü olmadı..

Ticaret ile dostluk birarada istenildiği gibi yürüyemiyor.. Çoğunlukla “duygular” araya karışıyor. Dostluk ticaretin önüne geçiyor… Ama nereye kadar? Ortak bir karar aldık: Artık iş zamanı, dedik..

Salifert, dünya üzerinde yaklaşık 50 ülkede kullanılyor. Yıllık satış rakkamları onbinlerle ifade ediliyor.

Bundan sonrası sizlere hak ettiği gibi sunulacak.

Piyasada oluşan “tuhaf” fiyatlara, ikinci elden ticarete artık gerek kalmadı.

Mümkünse Salifert sitesinde görüp de Türkiye’de olmasını dilediğiniz ürünleri bana bildiriniz. Görüşleriniz bizler için çok önemli.
Başladık, gerisi sizlerin takdiri.

Ürün listesine yeni katılan "Flatworm Exit" herhangi bir kimyasal içermez ve/veya bir ilaç değildir. Henüz stoklara girdi ancak çok sayılı adetler..

FaltwormEXit açıklaması: http://freepdfhosting.com/717b41ecae.pdf

Salifert fiyatlarına % 18 KDV dahil.

(Not: "Bilgi" üst başlığında yazdıklarımı buraya da aktarmak istiyorum (09 Haziran 2016):

"Nitrat ve Fosfat testlerinin son kullanım tarihlerine 3 ay kaldı.

Tarihleri testlerin üzerinden kazımak veya koparmak ve yeni tarih atmak çok kolay ancak bu tür "ahlaksızlık" hiçbir zaman Show Akvaryum için söz konusu olamaz!

Habib Sekha ile Interzoo fuarında görüşme fırsatı buldum ve sordum: Son kullanma tarihi (expire date) sonrası bu testlerin kaç ay 'daha' sağlıklı kullanımı söz konusu olabilir?

Verdiği yanıt: "Ortalama 6 ay..."

Biz de buna yönelik olarak, imha tarihlerini 6 ay sonra olarak açıklamak durumunda kaldık.

Her 2 test için % 50'ye varan iskonto uygulanarak yeni liste oluştu. Mart 2017 tarihinde kalan Nitrat (NO3) ve Fosfat (PO4) testleri imha edilecek."
Edit: Her 2 test de an itibarıyla çalışıyor. Para iade garantimiz altındalar. (13 Mart 2017)

http://freepdfhosting.com/939ed90181.pdf

Ali Riza Kuranel
Show Akvaryum
Kırım Caddesi (eski 10. Cadde)
78-B Blok No: 28
Emek – 06490 Ankara
Turkey
T: 0090-312-212 01 59
M: 0090-532-2716026

email: arkuranel@hotmail.com
www.showakvaryum.com