Bilgi
+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 11 Toplam 18 Sayfadan
BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 171 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilgi

Administrator

Bir yılı aşkın bir süredir Aqaurium Systems firmasının ürünlerini aynı fiyatla satmaktayım.. Doğru, zarar ediyorum ama hiç olmazsa bunun da bir sınırı olmalı.

Dolayısıyla olabilecek en alt seviyede tutmak koşuluyla Aquarium Systems fiyatları değiştirildi.

Administrator

Giesemann ve Boyd fiyatları değişti.

Dikkat!

1- Giesemann
    2- Milwaukee
    3- Tasfiye
    4- Kitap ve Dergiler

"Markalarımız" başlığı altında 2. sayfada yer alıyor: http://www.yongei.com/forumdisplay.php?f=15&page=2&order=desc

Administrator

Farkındayım iş bir çeşit dram/komedi arası trajediye dönüştü..

Bugün Schuran fiyat listesi değişti.

Yukarıdakilere ek olarak tüm fiyat listeleri gözden geçiriliyor.

Administrator

Kurlardaki aşırı oynaklık nedeniyle Lütfen siparişleriniz için tarafımla iletişime geçin:

0-312- 212 01 59

veya

0-532 - 271 60 26

Varolan fiyatlar ile satış yapamayacağım sanıyorum çok açık....

Administrator

Sıradan başladım: Royal Exclusiv ve Tunze fiyatları değişti. Diğer marka ürünlerden almak isteyelenler; Lütfen öncelikle tarafımla iletişime geçmesini rica ediyorum.

Administrator

Merhaba,

1- Salifert fiyat listesi değişti. Faltworm - eXit sınırlı sayıda stoklarımıza girdi. İngilizce açıklaması Salifert sayfasında yer alıyor. Yeni tarihlli Fosfat, Nitrat ve Potasyum testleri çok yakında geliyor.
    2- Domilux fiyat listesi değişti. Kalmayan ürünler en kısa sürede gelecek.
    3- Royal Exclusiv "yeni" bir fiyat politikası izlemeye başladı. Buna uygun olarak Listede ufak bazı oynaklıklar oldu ama gene de olası en düşük fiyatlarla markaya olan bağlılığımızı sürdürmekte kararlıyım. Sürprizlerim olacak !!!

Administrator

Merhaba,

1- Tunze Fiyat Listesi stok durumuna göre güncellendi. 9005 ve 9006 skimmer son adetler.
    2- iks fiyatları güncellendi. Artık biz hobicilerin de kullanımına yönelik ürünler eklendi.
    3- Salifert fiyat listesi "son kullanma tarihi" gözönüne alınarak yenilendi. Dikkat! Tarihi geçik ürün satın alıp da çalışmadığını söyleyenlere para iadesi garantisi getirildi.
    4- Schuran fiyat listesi stok durumuna göre elden geçirildi. Bildiğiniz gibi bu firma ile daha fazla çalışmayı düşünmüyoruz. Eheim motor, mıknatıs veya mil konsunda yardımcı olamayacağım için üzgünüm.
    5- Georg Fischer fiyatları sanıyorum 5 yıl, belki daha fazla değişmedi. Güncellendi. Stok güncellemesi ise yapamadım, kusuruma bakmayın.
    6- Royal Exclusiv fiyat politikasını değiştirdi. Ne yazık ki kimi ürünleri kendi sitesinde belirttiği fiyatlardan satamayacağım. Anlayışınızı bekliyorum.

Administrator

Merhaba,

Rowa Fiyatlarını 1 yılı aşkın süredir koruyorduk. Değiştirmek zorunda kaldık!

Yeni sürprizlerimiz var!!

Administrator

Domilux aydınlatma aparatlarının satışı durduruldu ve Fiyat Listesi kaldirıldı.

En kısa sürede yeni Fiyat Listesi firma altında yer alacak.

Firma fiiyatlarını değiştirdi.

Satın almak isteyenler lütfen tarafımla iletişime geçsinler: 0-532 - 271 60 26

Administrator

Royal Exclusiv fiyatları konusunda önceden bilgilendirme yaptım. Firmanın çalışma koşulları olağanüstü değişti. Bunu yeni gelecek olan ürünlerde net olarak yaşamaktayız.

Bu nedenle Varolan fiyat listesi 5 Temmuz, Çarşamba günü değişecek. Bu tarihe kadar mevcut listeden satış yapılacak.

+ Konu Cevaplama Paneli