Öncelikle foruma hoşgeldiniz.
Bence Wavebox'ı tam taşırma kutusunun yanına yaslayın(eger ikisi de aynı genişlikte ise gayet şık durur). İki tane 6101'den bir tanesini wavebox'ın yanına yani camın üst köşesine diğerini ise karşı çapraz köşeye yerleştirip su çıkışlarını birbirlerine teğet geçecek şekilde çevirin. Böylece heryere ulaşan ve kumun tek taraftan kalkmasını engelleyen bir akıntı elde etmiş olursunuz.
Eğer bütün motorları sadece şık gözüksün diye bir tarafa toplarsanız.. ki ben önce bu şekilde yapmıştım, karşı taraftaki kum, akıntının etkisiyle zamanla aşınıp motorlara doğru toplanmaya başlar. Ta ki akvaryumun alt camı ortaya çıkana kadar. Bu konuda elimde pek resim yok ama akvaryumumun elimde olan resimlerini ekliyorum. Orada Tunze'lerin çapraz köşelere yerleştirildiğine dikkati çekerim. Taşırma kutusunun karşısındaki Tunze'nin kablosu akvarum kuşağına kablo tutacakları ile sabitlenip taşırma kutusu tarafından dolap içindeki prize indirilmiştir. Bu şekilde kabloyu taçın arkasına gizlemiş olursunuz . Ama eğer taç veya kuşak kullanmıyorsanız bunu gizlemek pek mümkün değil.